Czy wraz z upływem czasu mięśnie będą się rozwijać?

lata temu doznałem wieloodłamowego złamania wyrostka łokciowego leczenie operacyjne za pomoca popręgu weebera w tamtym roku popręg został usuniety reke prostuje w 99 procentach czyli ok jedno co mnie martwi to to ze ta ręka jest mniejsza tzn chudsza zacząłem ćwiczyc podciąganie pompki itp i zauważyłem ze nie rozwijają mi sie dwa mięsnie jeden od wewnątrz nad łokciem i stąd moje pytanie czy wraz z upływem czasu po ćwiczeniach miesnie beda sie rozwijac? Poprzednia odpowiedź jest nie zrozumiała

Lek. Tomasz Budlewski

zależy czy doszło do uszkodzenia tych mięśni czy jest to wynika np unieruchomienia które było zastosowane w trakcie leczenia.
konieczna ocena przez ortopedę, wskazane jest badanie usg mięśni a być może także rezonans magnetyczny.