Dlaczego ciągle coś dusi mnie w gardle?

Witam mam taki problem otóż to mam 23 i mój problem to jest taki ze chyba sobie w mawiam ze coś mnie dusi w gardle jak niby coś zjem i jak się nie pojde wyrzygac to tak mnie dusi aż tego nie zrobię proszę o pomoc co mam robić czy ja już sobie wmawim ze to muszę zrobić czy jak

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego Ew być może będzie wskazana konsultacja u lekarza laryngologa