Dlaczego wydzielina spływa mi po gardle?

Mam 29 lat, 20 lat temu miałam usuwane polipy z zatok. Od kilku miesięcy mam poczucie, że moja zatoka jest przytkana, ale nie mam kataru i nie boli mnie. Jedynie czasem mam wrażenie, że wydzielina spływa mi po gardle. Przez przytkanie mam często nosowy głos, mocno stępiony węch i trudniej mi się oddycha. Lekarz pierwszego kontaktu zlekceważył mnie, bo nie mam kataru i nie boli mnie, więc stwierdził, że zatoki mam zdrowe. Czy powinnam udać się do specjalisty?

szanowna Pani, jeśli objawy nie ustępują to warto wykonać RTG zatok, wizyta u laryngologa również jest wskazana