Dokończenie szczepień 24-miesięcznego dziecka

Moje dziecko ma 24 miesiące, przegapiliśmy z żoną w 16-18 miesiącu kolejne dawki szczepienia przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi, poliomyelitis oraz haemophilius influenzae. Czy możemy teraz dokończyć te szczepienia, czy jest już za późno?

szczepienie dla dziecka .To bardzo ważne .Proszę nie czekać .

Pozdrawiam