Duszności, problemy z oddychaniem, ucisk w głowie i potliwość a problemy z sercem

Witam.mam 34 lata i od niedawna pojawiły sie u mnie dziwne objawy typu duszności,bardzo ciężko oddycham czasem nie mogę złapać oddechu i mam wrazenie ze sie duszę oraz uciski w głowie w okolicach skroni,często oblewają mnie poty raz gorace raz zimne,mam zaburzenia widzeniai kłucia z tyłu pleców pomiedzy zebrami.wykonywałam podstawowe badania i wszystko wyszlo bardzo dobrze.czy mam problem z sercem?tego badania mi nie wykonano.podobno to depresja czy to mozna stwierdzic bez badania ekg?

Widuje tego typu objawy przy niektórych infekcjach takich jak babesja bartonella czy borelia. Warto też wykluczyć zaburzenia hormonalne.