Dysplazja włóknista kości, zespół McCune Albrighta, cukrzyca, nadciśnienie i niedoczynność tarczycy a trudności z zajściem w ciążę

Mam dysplazje włóknista kości zespół McCune Albrighta cukrzyce nadciśnienie, niedoczynność tarczycy. Mam 39lat i problem z zajściem w ciążę. Kiedyś leczyłam się w CZD dziś chodze od gabinetu do gabinetu i wychodzę z niczym. Jest szansa na zatrzymanie dysplazji wlewkami?

Dzień dobry,

przygotowanie organizmu do ciąży warto wspomóc odpowiednią dietą, która zapewni Pani optymalne odżywienie i zwiększy szanse na poczęcie.
Zapraszam na konsultacje we Wrocławiu
Katarzyna Krupińska
tel 730 760 350