Gdzie mogę udać się na terapię radzenia sobie z emocjami i agresją dla samotnego ojca rocznego dziecka?

terapia radzenia sobie z emocjami i agresją dla samotnego ojca rocznego dziecka najlepiej w Łodzi i na nfz ? Posiadamy skierowanie z sądu rodzinnego ?

Witam Panią,
Proszę poszukać w internecie adresów ośrodków zajmujących się problemami radzenia sobie z emocjami i agresją. Jest tego bardzo dużo: są katolickie i są z Kościoła Zielonoświątkowego, są prywatne i z NFZu. Łódź to duże miasto i tam Pani może znaleźć nie jedną placówkę zajmującą się ww. problemami. Życzę powodzenia.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl