Gojenie się rany po wymianie symulatora

Trzy tygodnie temu miałam wymianę stymulatora .Niestety rana sie jeszcze nie zagoiła , szwy były wchłanialne.Mam lekki wyciek ropny i ból w miejscu stymulatora. Ile goi się rana?

Witam,
ma Pani objawy miejscowego zakażenia rany
Ranę powinien obejrzeć chirurg - być może konieczne będzie włączenie antybiotyku, aby zakażenie nie przeszło dalej i aby nie było konieczne usuwanie stymulatora.

pozdrawiam