Ile powinnam ważyć? Moje BMI

Dzień dobry, mam rocznikowo 14 lat i 157 cm wzrostu. Ile powinnam ważyć?

Witaj,

Twój wzrost na siatkach centylowych mieści się na 25 centylu (dla wieku 14 lat).
Waga idealnie dopasowana do tego wzrostu (też na 25 centylu) to 46 kg. Za prawidłową uważa się wagę plus/minus 10% czyli waga prawidłowa dla Twojego wzrostu to od 41,4 do 50,6 kg.

Pozdrawiam Cię serdecznie,
Agnieszka Kuczewska