Infekcja grzybicza a trudności z zajściem w ciążę

witam mam problem z zajsciem w ciaze. zaczelismy sie starac o dziecko zeszlego roku pod koniec wrzesnia. W listopadzie mialam zapalenie albo jakiegos grzyba bo cala pochwa byla bardzo spuchnieta i dziwna wychodzila z niej zoltawa wydzielina. bylam u lekarza oczywiscie wyleczylam to poczebowalam na wyleczenie tego do konca prawie 2 miesiac ale zastanawiam sie czy moze to byc teraz powod ze mamy problem z zajciem w ciaze. a moze powinnismy razem porobic badania czy wogole razem mozemy miec dziecko

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej infekcje układu rondego moga utrudniać starania o potomstwo. Tudno mi powiedzieć bez przeprowadzenia badania czy obecnie infekcja lub stan zapalny jest powodem utrudnionego zajścia w ciążę. Sugeruję kontakt z lekarzem celem diagnostyki niepłodności dopiero po roku czasu od bezskutecznego starania się o dziecko.