Interpretacja EKG u 37-latki

Dzień dobry mam pytanie względem mojego ekg dodam że mam 37 lat ostatnie dwa dni duszności a raczej cały czas mi gorąco i oblewają mnie poty dziś pocenie ustąpiło ale bardzo się męczę idąc po schodach do domu (drugie piętro), rano robiłam badania (krew i mocz) z wynikami jutro do lekarza. A proszę o interpretację ekg: normogram 420, nieprawidłowe obniżenie ST 502 niedokrwienie podwsierdziowe ściany przedniej 532

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania może wskazywać na niedokrwienie mięśnia sercowego. Zapis powinien ocenić lekarz. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę.