Czy ten wynik EKG u 42-latki jest niepokojący?

Dzień dobry Miałam wykonane ekg z którego wyszło rytm zatokowy miarowy, normogram, nieprawidłowe obniżenie st, przednio-boczne niedokrwienie podwsierdziiwe. Czy te wyniki są powodem do niepokoju, czy powinnam się udać do kardiologa ? Dodam że jestem osobą palącą, otyła i przyjmuję leki na depresję. Mam 42 lata

Warto rzucić palenie zacząć zdrową dietę i aktywność fizyczną regularną" !! Kontrola u Internisty i kontrolne bad EKG tu możliwe zmiany niedokrwienne !!

CZYNNIKI RYZYKA DUŻE " ekg z którego wyszło rytm zatokowy miarowy, normogram, nieprawidłowe obniżenie st, przednio-boczne niedokrwienie podwsierdziowe.!! TE wyniki są powodem do niepokoju, NALEŻY udać do kardiologa ? Dodam że jestem osobą palącą, otyła i przyjmuję leki na depresję. Mam 42 lata

Warto rzucić palenie zacząć zdrową dietę i aktywność fizyczną regularną" !! Kontrola u Internisty i kontrolne bad EKG tu możliwe zmiany niedokrwienne !!