Jak bardzo szkodliwe jest zażywanie leków nasennych?

Jask bardzo szkodliwe jest zazywanie lekow nasennych ? Czy brak koncentracji, brak zapamietywania ,rozdraznienie moze byc powiazane z uzywaniem lekow nasennych ? Jakie sa skutki dla organizmu brania lekow nasennych.

Leki nasenne to leki do podawania doraźnego, nie codziennego brania. Efekty uboczne rzeczywiście mogą dotyczyć sprawności poznawczej, ale opisywane problemy mogą być związane z jakąś chorobą, która jest jednocześnie powodem bezsenności. Należy udać się po poradę do psychiatry.