Jak długo mogą przeżyć plemniki na skórze?

Witam! Chciałabym się zapytać czy była możliwość zajścia w ciążę jeśli mój partner doszedł ale poprzez to, że stymulowałam jego członek ręką, wytarł wszystko chusteczką i poszliśmy spać. Po jakichś 3 godzinach zaczęliśmy współżyć (bez prezerwatywy) ale partner wszedł we mnie tylko 2 razy, bo przypomniała mi się poprzednia sytuacja. Czy możliwe, że plemniki mogły przeżyć?

Aleksander Ropielewski

Jest to bardzo mało prawdopodobne, ale nie można wykluczyć ciąży.