Jak interpretować wynik badania glukozy krwi i co on oznacza?

Witam serdecznie, czy mogę prosić o interpretację wyników badań glukozy i insuliny. Poddałem się badaniu ponieważ cierpię na chroniczne zmęczenie i senność - szczególnie po zjedzonym posiłku. Na czczo : insulina - 9,6 ; glukoza - 81 Po 1 godz.: insulina - 59,7 ; glukoza - 66. Po 2 godz.: insulina - 12,7 ; glukoza - 56. Z góry bardzo dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny wskazana wizyta u diabetologa i dalsza diagnostyka