Jak leczyć dysfunkcje lewego stawu żuchwowo-skroniowego?

Witam! 2 miesiace temu zdiagnozowano u mnie dysfukcje lewego stawu zuchwowo skroniowego. Powodem byly duze braki w uzebieniu i zgrzytanie zebami. Nosilam 3 tygodnie szyne na gorna szczeke. Poprawilo sie ale to nie byl koniec leczenia. Moj gnatolog zaproponowal kontynuacje leczenia przez uzupelnienie brakow po lewej i prawej stronie. Wstawil mi mosty po uzupelnielajace braki . Miesiac temu mialam robione uzupelnia i trwa koszmar bólu zuchwy stawow i calego ukladu zujacego i glowy. Co robic?

Witam, ból może być spowodowany nagłą zmianą wysokości zwarcia. Jeżeli miała Pani duże braki zębowe doszło również do obniżenia wysokości zwarcia. Z reguły stopniowo, etapami przywraca się pierwotną wysokość, tak, żeby nie powodować bólu w stawach s-ż, głowy i innych. Powinna Pani skonsultować swoje dolegliwości z lekarzem, który się Panią opiekuje i wspólnie rozwiązać problem. Pozdrawiam