Jak leczyć moje ataki paniki?

Witam, już jestem bez siły, od zeszłego roku lecze się u psychiatry brałam leki trittico i afobam i jakoś sobie radziłam. Nie dawno umarł mi tato i sie zaczęło. Zawroty głowy senność na nic nie mam siły, a najgorsze jest to że boję się wychodzić z domu, bo jak wychodzę to dostaje ataku paniki, ostatnio wyszlam do sklepu myślałam że umrę po drodze. Nie mam już sił

Witam! Leczący psychiatra powinien rozszerzyć "wachlarz stosowanych leków" - poza Trittico i Afobamem jest mnóstwo innych leków! Śmierć naszych bliskich powoduje często reakcję żałoby i w przypadkach przebytych zaburzeń emocjonalnych, mamy do czynienia z nawrotem lub zaostrzeniem. Moim zdaniem potrzebna psychoterapia z odpowiednio dobranymi lekami z grupy SSRI lub SNRI. Powodzenia W. Łuczkowski.