Jak leczyć wypadanie włosów od 8 miesięcy?

Witam , chciałam spytac ponieważ od 8 miesięcy wypadają mi włosy . Kupiłam i używam seboradin na wypadające włosy , ale zauważyłam po nim wzmożona ilośc wypadających wlosow co mnie niepokoi bardzo . Czy mam odstawić seboradin czy tez używać dalej ? Prosze o pomoc

Lek. Michał Lenard

Sugeruję przede wszystkim wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci odpowiednie badania i spróbuje znaleźć przyczynę Pani dolegliwości, lub w razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!