Wypadanie włosów po leku Euthyrox

Wypadanie wlosow po euthyroxie. Wszystkie działania Dermatologa sa chybione nie działa Alpicort E, Loxon 5%, crescina, seboradin, vichy dercos ani specyfiki robione na recepte. dermatolog odeslal mnie do endokrynologa a endokrynolog do dermatologa i tak mnie odsylaja a ja trace wlosy inne badania jw tym wiele specjalistycznych np w zakresie autoimunologii, ak pisałam w normie co zatem mozna jeszcze zrobic?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani pewność, że wypadają Pani włosy po Euthyroxie warto pomyśleć nad zmianą preparatu na inny. Proszę porozmawiać o tym specjalistą endokrynologiem.