Jak mogę interpretować wynik ekg?

EKG wynik badania Prosze o interpretacje wyniku ekg Rytm zatokowy miarowy 69/min Oś pośrednia serca Skrócony odstęp PQ do 100ms v2-v6. Ujemne załamki T w avL.

Nie interpretujemy wyników badań z poziomu portalu, robi to lekarz, który zleca i prowadzi diagnostykę pacjenta na podstawie jego objawów i zgłaszanych dolegliwości. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.