Co oznacza wynik EKG 29-latki?

Bardzo proszę o interpretację wyników ekg, wizytę u lekarza mam dopiero w przyszłym tyg a czuje się bardzo dziwnie źle, stąd moja wielka prośba. Tętno 90-106 Rytm zatokowy PQ O. 12 QRS 0.08 Zalamek P obecny Odc ST obniżony w II, III, aVF, V 4-6 Zalamek T ujemny w aVR, V1 OS elektryczna serca nieodchylona Pionowe położenie serca

Trosze iśc z wynikiem do lekarza POZ. Wyniki badań interpretuje lekarz, który je zaleca. Zna on historię kliniczną pacjenta i może to zrobić. My z poziomu portalu nie podejmujemy się analizy przypadków medycznych pacjentów, których nie znamy. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.