Jak myć głowę po szyciu?

Dzień dobry, czy po szyciu głowy 20 godzin temu można zdjąć opatrunek i w jaki sposób oraz czym umyć z krwi głowę ?

Witam , proponuje umyć glowę pod bieżącą , letnia wodą , wytrzeć delikatnie , nie suszyć suszarką i udać sie na SOR w celu ew. zalożenia nowego opatrunku! - nie znam wielkości rany , efektu szycia ani stanu obecnego - nie potrafie wiec udzielić bardziej szczególowej odpowiedzi!!! z.żurawski