Jak ocenić MR stawu kolanowego 25-latka?

Witam proszę o interpretację opisu MR stawu kolanowego. Mężczyzna lat 25 dane kliniczne: laesio MM susp Opis: Zmiany degeneracyjne w rogu tylnym łąkotki przyśrodkowej, bez widocznej szczeliny pęknięcia. Łąkotka boczna bez uchwytnych zmian. Struktura kostna i chrzęstna kłykci kości udowej i piszczelowej prawidłowe. Chrząstka rzepki prawidłowej grubości, o gładkich zarysach. Ustawienie rzepki w normie. Troczki rzepki zachowane. Wiązadło rzepki w normie. Nie stwierdza się zwiększonej ilości płynu w stawie. Wiązadło krzyżowe przednie i tylne o zachowanej ciągłości. Wiązadło poboczne, boczne oraz przyśrodkowe w normie. Ścięgno mięśnia czworogłowego uda w normie. Drobne entezofity w przyczepie dalszym ścięgna m. czworogłowego uda. Ciało tłuszczowe Hoffy prawidłowe. Niewielka torbiel kaletki brzuchato-półbłoniastej o wielkości 14x8mm. Ścięgno mięśnia podkolanowego w normie. Dystalny odcinek pasma biodrowo-piszczelowego prawidłowy. Kolano cały czas mnie pobolewa i utrudnia codzienne funkcjonowanie. Czy potrzebna będzie artroskopia?

Dzień Dobry,
Na podstawie samego opisu raczej nie, ale wszystko zależy od badania klinicznego i po zapoznaniu się z wynikiem MR.
Pozdrawiam.