Jak odczytać moje badanie krwi?

Dzień dobry, ginekolog zlecił mi badanie krwi - Ca 125, wczoraj odebrałam wynik, którego wartość wynosiła 67. Prosiłabym o interpretację tego wyniku. Dodam, iż mam 23 lata. Norma przyjęta w laboratorium wynosiła 35. Pozdrawiam,

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik ten jest niejednoznaczny. Musi być interpretowany wraz ze znajomością stanu klinicznego Pacjentki. Radziłbym udać się z wynikiem do lekarza zlecającego to badanie. Pozdrawiam.