Jak określić aktywność fizyczną?

Jak określić aktywność fizyczną? Pracuję w laboratorium chemicznym. Od poniedziałku do piątku dziennie jeżdżę 15 minut rowerem. W poniedziałki, środy i piątki ćwiczę z Ewą Chodakowską rożne jej ćwiczenia ok. 45-minutowe. Jaka jest moja aktywność fizyczna?

Witam serdecznie,

uważa się, że osoba aktywna fizycznie to taka, która uprawia sport 3 razy w tygodniu po 1h.W taki razie Pani aktywność jest w sam raz, świetnie, proszę tak trzymać !

pozdrawiam

Witam serdecznie,

ważne aby aktywność fizyczna była systematyczna a zauważy Pani jej efekty. W tym momencie określiłabym Pani aktywność jako średnio zaawansowaną. Proponowałabym zwiększyć nieco czas jazdy na rowerze.
Powodzenia :)
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk