Jak opanować emocje i nerwy w kontakcie z partnerem?

Ostanie 6 miesięcy zrobiłam się nerwowo. Nie potrafię rozmawiać że swoim.partnerem . Ciągle awantury., ciągle widzę tylko jego bbłędy. Oczerniam co wobec innych. Nie wiempotrafię z tym walczyć? Czy może umiecie mi pomoc?

Myślę że to zbyt zawiły problem, by móc coś doradzić online na tym portalu. Przyczyn ten sytuacji może być wiele - brak zaufania, nadmierne oczekiwania wobec partnera, brak pewności siebie, problem z komunikacją... Najlepiej będzie gdy uda się Pani na konsultację z psychologiem. Po wnikliwej rozmowie będzie mógł Pani zaproponować konkretne działania zaradcze - np. psychoterapię. Pozdrawiam

Witam, napisała Pani że przez ostatnie 6 miesięcy stała się Pani nerwowa. Proszę się zastanowić co się takiego wydarzyło, czy jest to związane z jakąś sytuacją, etapem w Pani życiu. Co powoduje że reaguje Pani w gwałtowny sposób i nie potrafi porozumieć się z partnerem. Czy rozmawiali Państwo na ten temat? Proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem, psychoterapii. Przesyłam link gdzie znajdzie Pani placówki NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

Witam, niewiele jestem w stanie pomóc na podstawie tego krótkiego opisu- niestety do określenia z pełną odpowiedzialnością przyczyn Pani zachowań potrzebne jest dokładniejsze poznanie problemu i historii związku. Polecam kontakt z psychologiem, psychoterapeutą, który pomoże Pani odpowiedzieć sobie na pytanie- co spowodowało te nagłe zmiany (zazwyczaj nie pojawiają się one bez powodu). Pozdrawiam, Monika