Jak poradzić sobie z przeszłością seksualną męża?

Jestem w związku 11 lat, po ślubie 6. Mój mąż był moim pierwszym mężczyzną w każdej dziedzinie życia. Jest ode mnie starszy o 8 lat. Moim problemem jest to, że do dnia dzisiejszego nie umiem sobie poradzić z tym, że przede mną miał inne partnerki seksualne. Gdy o tym pomyśle dopada mnie smutek, zniechęcenie, wycofanie. Jak sobie z tym poradzić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z całą pewnością jeżeli jesteście Państwo że sobą już 11 lat to łączy Państwa silne uczucie i nie można zadręczać się przeszłością. Niemniej jednak w tej sytuacji warto porozmawiać o swoich obawach z psychologiem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanym przypadku wskazana jest wizyta u psychologa bądź seksuologa.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli opisany problem ma negatywny wpływ na Pani codzienne życie, zdecydować warto z nim zawalczyć, tj. skonsultować się ze specjalistą seksuologiem.