Jak pozbyć się stanu zapalnego u osoby po wycięciu migdałków?

Jestem 2 miesiące po zabiegu usunięcia migdałków podniebiennych. W migdałkach było przewlekłe ropne zapalenie które wywoływało stan zapalny min. żołądka, stawów, nerek do tego w wymazie gardła stwierdzony był paciorkowiec gr. F. Co mogę zrobić by pozbyć się tego stanu zapalnego z organizmu czy z czasem po usunięciu migdałków dolegliwości ustąpią bóle stawów oraz żołądka ustępują a 2 tygodnie po usunięciu migdałków białkomocz dobowy spadł z 2.5 g do 900 mg. Co mogę zrobić by pozbyć się ciągłych zapaleń oraz jak mogę wesprzeć swoja odporność organizmu. Czy mieli państwo przypadek że po wycięciu migdałków wszystko wracało do normy. Proszę o odpowiedz.

Chyba za późno to zrobiłeś. Podziękuj lekarzom którzy zrobili Ci krzywdę przetrzymując w nieskończoność Twoje ropne, przewlekłe migdałki. Choroba reumatyczna która dotknęła Cię z tego powodu już raczej się nie cofnie. Przebadaj się dokładnie w Klinice Chorób reumatycznych i Nefrologii może coś da się jeszcze naprawić?