Jak pozbyć się trzęsienie całego ciała podczas sytuacji stresowych?

Witam Mam 26 lat i walcze z stresem. Od zawsze bardzo się wszystkim przejmowałem przy czym trzęsą mi się ręce. Przy bardziej stresujących rzeczach (spotkanie firmowe, kontrola drogowa itd.) trzesie mi się całe ciało i łamie głos. Od miesiąca bardziej na to zwróciłem uwagę i nabawiłem się lęków. Przyjmuje 5 dzień Citabax 10 mg. Czy będę skazany na Citabax cały czas, czy to tymczasowe rozwiązanie? Czy jest możliwość pozbycia się tych napadów drgawek i przesadnego stresowania się? Pozdrawiam

Dzień dobry. Umiejętność konstruktywnego poradzenia sobie ze stresem to kompetencja, którą można skutecznie wzmocnić technikami terapeutycznymi. Proszę zwrócić się do psychologa celem opanowania opisanych przez Pana trudności. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/

Dzień Dobry Panu,

Kiedy walczy się ze stresem i lękiem, to one jeszcze bardziej nasilają się...

Zachęcałabym Pana do podjęcia terapii poznawczo-behawioralnej, co pozwoliłoby Panu
umiejętnie radzić sobie z opisanymi przez Pana objawami.

Pomocnym byłby trening radzenia sobie z problemami
Leki zmniejszają nasilenie objawowe, ale nie leczą...

Z przesłaniem wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com