Jak stosować Sulpiryd w nerwicy?

Choruję na Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Zażywam, np. Paroksetynę(30 mg), sulpiryd(100 mg) Czy mogę zaproponować psychiatrze zwiększenie dawki sulpirydu w celu leczenia tej choroby? W jakiej dawce stosuje się sulpiryd na nerwicę natręctw?

Lek. Paweł Szadkowski

Dawkę tego leku stosuje się zależnie od objawów i potrzeby. Nie przyjmuje Pan maksymalnej możliwej dawki, więc jeśli czuje Pan, że leczenie nie przynosi skutków, proszę porozmawiać o tym ze swoim lekarzem psychiatrą.