Jak stosować tabletki Naraya Plus?

Witam. Zażywam tabletki Naraya Plus. W pewną środę skończyły mi sie tabletki, receptę dostałam i wykupiłam w piątek i właśnie wtedy (po dwóch dniach odkąd powinnam zażyć pierwszą tabletkę kolejnego blistra), zaczęłam brac tabletki od początku. Dziwię się, gdyż mój lekarz o tym wiedział i nie powiedział, że powinnam zażyć 3 tabletki jednocześnie. Obecnie jestem podczas zażywania tabletek z drugiego rzędu blistra. Czy powinnam zazyc dwie tabletki wiecej, czy kontynuowac takie zazywanie tabletek czy tez ochrona zostala przerwana i powinnam zaczac przyjmowanie tabletek tak, jak podczas rozpoczynania ich zazywania? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze może być zachwiana skuteczność i w tym cyklu radzę stosować dodatkowe niehormonalne metody antykoncepcji . Proszę koniecznie udac się do ginekologa