Jak stosować Vibin Mini po pomyleniu kolejności?

Witam. Biorę tabletki vibin od 3 lat. Dziś pomyliłam kolejność i zamiast tabletki z wtorku wzięłam z czwartku. Czy to ma jakieś znaczenie ? Czy ochrona antykoncepcyjna się zmniejsza? Co zrobić by było dobrze teraz? Cały czas biorę tabletki żółte . W ulotce jest napisane ze należy brać je koniecznie wg kolejności. Proszę o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Wszystkie tabletki aktywne mają tak sam skład, nie ma powodu do niepokoju, zalecane jest przyjmowanie po kolei aby uniknąć pomyłki.
Pozdrawiam