Jak zapobiec grzybicy w miejscach intymnych?

Jak zapobiegac grzybicy w miejscach intymnych ? i jak ja leczyc ?dziekuje
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie, najwłaściwszym sposobem aby zapobiec rozwojowi grzybicy miejsc intymnych jest oczywiście odpowiednia higiena. Często jednak grzybica pojawia się w wyniku, na przykład antybiotykoterapii bądź spadku odporności. Warto w takiej sytuacji udać się do lekarza aby otrzymać odpowiednie leczenie.