Jak znaleźć pomoc psychologiczną?

Nie mogę znaleźć pomocy psychologa u mnie w mieście (Olsztyn), szukałam wszędzie, ale gdy psycholodzy słyszą, na co choruję, odmawiają przyjęcia mnie. Szukałam pomocy w poradni psychologiczno-pedagogicznej, gdzie powiedziano mi, że jak już skończyłam szkołę, to mi pomocy nie udzielą. Według zasady mają obowiązek mnie przyjąć jeśli nie skończyłam 25 lat. Pytanie do psychologa: co mam z tym zrobić i jak znaleźć pomoc? Czy możecie mi w tym pomóc, bo sama już nie daję rady.

Trudno określić gdzie byłoby najlepiej Panią skierować, ponieważ nie podała Pani problemu. Zachęcam do pójścia do Poradni Zdrowia Psychicznego lub skonsultowania się z psychiatrą, który skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty.

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Urbanowicz