Jaka może być przyczyna zapadnięcia się gałki ocznej?

Witam, czy przez chora zatokę (cała zacieniona) i krzywa przegroda w nosie mogła zapaść się gałka oczna(ta sama strona oka co chora zatoka)??

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję pilnie udać się do lekarza laryngologa. Wymaga pani dokładnej oceny klinicznej. Zmiana położenia gałki ocznej w oczodole jest objawem niepokojącym, zwłaszcza jeśli towarzyszy temu stan zapalny okolicy twarzoczaszki.