Jakie ćwiczenia wykonywać na poprawę sylwetki?

Witam, jakie posiłki i jakie ćwiczenia wykonywać na poprawę sylwetki, zwiększenie siły ramion, poprawa kondyncji, wazę ok 54kg, wzrost ok 165cm. Dodam ze co dwa dni trenuje gimnastykę dodatkowo mam 3 razy w tygodniu w-f, nie zależy mi na szybkich efektach, lecz na skutecznych. Z góry dziękuje za poradę, pozdrawiam

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
indywidualną dietę można ułożyć po analizie składu ciała i wywiadzie żywieniowym, proszę zgłosić się do pobliskiego dietetyka.
Pozdrawiam

Szanowna Pani,
Najskuteczniejsze będzie zastosowanie diety dopasowanej dokładnie do Pani - z uwzględnieniem Pani preferencji żywieniowych i Pani parametrów antropometrycznych, czego może dokonać dietetyk.

Z poważaniem,
mgr Sławomir Kula, dietetyk kliniczny - Poznań
Poradnia Dietetyczna Świat Odżywiania
http://www.swiatodzywiania.pl