Jakie jest ryzyko ciąży w moim przypadku?

Witam! Jeśli mam dni płodne od 16.08 do 22.08 to czy 26.08 z zabezpieczeniem istnieje bardzo małe ryzyko ciąży? Ps. Według aplikacji wtedy jest niska szansa na ciąże, lecz wole się spytać. I czy uprawianie seksu analnego w dni płodne bez zabezpieczeń nie kończąc w środku to jest jakiś % na zajście w ciąże? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Kalendarzyk jak i inne metody antykoncepcji nie maja 100% skuteczności ? Proponuje udać się do lekarza ginekologa