Jakie jest ryzyko, że podczas koronografii zatrzyma się akcja serca?

Jakie jest prawdopodobieństw że u pacjenta który miał już wykonywaną koronografię w trakcie której doszło do zatrzymania akcji serca że w trakcie następnej koronografi sytuacja się powtórzy?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Ciężko jest odpowiedzieć na takie pytanie. Zależy to od takich czynników jak stan pacjenta, przyjmowana leki a nawet tryb zabiegu (planowy czy nagły). Myślę, że najwięcej informacji uzyska Pan od lekarza prowadzącego.