Jeśli nie grzybica pochwy, to co?

Witam :) Myślałam, że mam cały czas grzybicę. Chodziłam od lekrza do lekarza i trwało to rok czasu. Każdy widząc, zapisywał mi różne antybiotyki, zarówno dopochwowe jak i ustne, i efektów brak. Żeby się wyleczyć, zmieniłam lekarza i ten zamiast mi zapisywać lekarstwa, pobrał mi wymaz i jakie zdziwienie, że jestem zdrowa, jak ryba, bo wynik był II grupy. Nurtuje mnie pytanie, co to może być, że wydobywa się ze mnie tyle upławów, że czuję się niekomfortowo, a po wyniku jestem zdrowa. Ginekolog stwierdził, że mam taki organizm, że po prostu w środku się złuszczam tak podatnie, że tyle ze mnie wychodzi... Czy on ma rację? Bo denerwuje mnie to, że mam wrażenie, że popuszczam? Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Witam!

Jeśli wykonano u Pani posiew z dróg rodnych i w badaniu nie wyszło nic niepokojącego, to istnieje możliwość, że opisane przez Panią upławy stanowią po prostu fizjologiczną wydzielinę. Większa obfitość tej wydzieliny może być związana z reakcjami emocjonalnymi. Psychogenne upławy można zdiagnozować w przypadku wykluczenia schorzeń i infekcji narządu rodnego.

Pozdrawiam!