Kaszka na całym ciele i sucha skóra

Witam.Mam kaszke na całym ciele morfologia i rozmaz idealny,testy wziewne ujemne, testy chemiczne ujemne ige 30 kał na pasożytu ujemne.Skóra mam bardzo suchą.chodzę do dermatologa i alergologa.nikt nie wie co mi jest.co mogę jeszcze zrobic.co mi jest?

Dzień dobry,

Proszę wprowadzić do diety kwasy - omega- 3 i 6.
Znajdzie je Pani w oleju lnianym, oliwie z oliwek, orzechach włoskich, awokado.

Ponadto proszę uzupełnić dietę za pomocą suplementów diety w witaminę D, tak aby dziennie przyjmować 20 mikrogramów tj. 800 jednostek.

Konsultacja z dietetykiem jak najbardziej wskazana, aby przeanalizować dietę pod kątem niedoborów.