Kiedy hormony po ciąży wracają do normy?

Jestem 13 tygodni po porodzie. Pierwsza miesiączka dostałam 8 tygodni po rozwiazaniu. 9 kwietnia skończyła mi się druga (trwała 8 dni, nigdy nie miałam tak obfitego i długiego krwawienia). Mam uderzenia goraca, ciągle mi jest słabo i niedobrze. Nie mam apetytu, cera mi się bardzo pogorszyła. Jednak najgorszy jest zmienne samopoczucie. Raz płacze, a za chwilę się śmieje. Jestem zmęczona pomimo tego, że synek przesypia cale noce. Kiedy hormony po ciąży wracają do normy? Powinnam się przejmować?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ginekologa i rodzinnego proszę przede wszystkim oznaczyć poziom TSH