Kiedy mężczyzna potrzebuje czasu... Co to oznacza?

Jak mam rozumieć, kiedy facet mówi mi, że potrzebuje czasu, by wszystko poukładać? To znaczy, że nie mam już szans u niego? Bardzo mi na nim zależy. Czekam tylko kiedy napisze, nie mogę jeść, spać.

ponad rok temu

Witam!

Nie opisała Pani szerzej całej sytuacji, dlatego trudno jest mi odpowiedzieć na Pani pytanie. Mogę jedynie zasugerować, aby zapytała Pani swojego przyjaciela wprost, o co chodzi.

Pozdrawiam.