Kiedy najlepiej sprawdzić, czy mogę być w ciąży?

witam,jaka stara taka głupia jestem:) .Mam 27 dniowe cykle od 3 miesięcy, wcześniej 29 dniowe.Nie planowaliśmy Dzieciątka ,Mamy 4 Trzy Dziewuchy :) są Córami biologicznymi mojego Męża i Ja Mam Młodzieńca:).Mam 37 lat a Mąż 43.....ale do rzeczy - coś nam się pomyliło chyba;) i kochaliśmy się 12,13,15,17 dniu cyklu.kiedy najlepiej sprawdzić co narobiliśmy:)bo ...chyba mogliśmy?potwierdzenia i wsparcia potrzebuję:) bardzo- w lutym lecimy do USA na wiosnę Rejs Jachtem po Grecji..ha ha pozdr.aneta

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Test ciążowy najlepiej wykonać po przynajmniej 14 dniach od stosunku, wtedy powinien być diagnostyczny. Pozdrawiam