Kłamstwa i kłótnie w związku

Witam. Mam 22 lata ,jestem z chłopakiem od 2,5 roku , na poczatku miedzy nami nie było dobrze,poniewaz ja nie bylam za bardzo zdecydowana na ten zwiazek, a mojchlopak bardzo chcial, bo jestemjego 1 dziewczyna ,on ma 23 lata , kilka razy go oklamalam wtedy i za kazdym razem mi wybaczyl ale ciagle do tego wraca przy kazdej klotni do tego zrywa ze mna o wszystko, w ogole mnie nie szanuje,ja sie strasznie zmienilam, robie dla niego wszystko ale ciagle jest zle, twierdzi ze mnie kocha ale jak tylko

Porozmawiajcie na spokojnie na te tematy, starajcie się wysłuchać i wzajemnie zrozumieć. Być może pomocna będzie wizyta i konsultacja z psychologiem par, który pomoże wam opowiedzieć o swoich oczekiwaniach i potrzebach bez zbędnego emocjonalnego ładunku. Powodzenia!

Witam,
Pani wypowiedź wydaje się niepełna i nie ma w niej zawartego pytania postaram się jednak do niej odnieść. Jest to naturalne, iż w młodym wieku mogła być Pani nie w pełni zdecydowana na związek i mogły się pojawić różne błędy.
Jeśli chodzi o obecną sytuację zachęcam do szczerej rozmowy z partnerem określenie wzajemnych oczekiwań i wizji związku. Pomocna może być wizyta u.psychoterapeuty. Można skorzystać z Poradni Zdrowia Psychicznego w swojej miejscowości.
Pozdrawiam