Kłucie jajnika i luźny stolec

Witam ! Od 4 dni kłuje mnie prawy jajnik do tego mam luźny stolec co ok 2 godziny , do tego jeszcze zauważyłam nawrót grzybicy pochwy który po zastosowaniu leków zaczęła ustępować . Co to może być?

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem stanu zapalnego narządów rodnych bądź wirusowej infekcji przewodu pokarmowego. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który wdroży odpowiednie postępowanie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe, ze względu na współistnienie z biegunką, najpewniej mają pochodzenie jelitowe, a nie jajnikowe. Ponieważ najpewniej jest to wynik infekcji pokarmowej, póki co proszę zatem dbać o prawidłowe nawadnianie się. Jeśli biegunka nie ustąpi w ciągu najbliższych godzin, proszę skonsultować się z lekarzem. Ze względu na nawrót grzybicy sugeruję ponadto konsultację ginekologiczną.