Kłucie pod piersią i ból serca

dzien dobry..mam juz od kilku lat tak ze bardzo mocno kluje mnie pod piersia i serce tez mnie tak uciska mam 18lat bylam u lekarza zapisal mi lekarstwa ale bolalo jeszcze gorzej po tym a ekg nic nie wykazalo ale mimo wszystko bol nie ustaje..a lekarze mowia ze nic mi nie jest to tak by nie bolalo..nie idzie wytrzymac tego bolu. prosze o pomoc..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, jeśli ból pojawia sie często, konieczna jest dalsza diagnostyka, prosze skonsultować sie z lekarzem rodzinnym, ktory po zbadaniu i zebraniu wywiadu wskaze dalsze postepowanie diagnostyczno-terapeutyczne. Pozdrawiam