Kłucie w klatce piersiowej i problemy z oddychaniem podczas nocy

Dobry wieczór Od pewnego czasu mam pewien problem. Kiedy sama śpię mogę ułożyć się w najróżniejszych pozycjach i nic mi nie jest. Natomiast kiedy śpię z moim chłopakiem pojawia się u mnie kłucie w różnych miejscach klatki piersiowej, które później utrzymuje się przez kilka następnych dni. Jest to uciążliwe gdyż nie mogę przez to usnąć, a także pojawiają się problemy z oddychaniem.

Lek. Tomasz Budlewski

To prawdopodobnie bóle kostno-mięśniowe... Można spróbować ćwiczeń wzmacniających mięśnie grzbietu, jeśli dolegliwości nie ustąpią proszę udać się do lekarza.