Dziwne kłucia w okolicach klatki piersiowej - co to może być?

Witam, Jestem mężczyzną, mam 21 lat. Od ponad pół roku odczuwam dziwne kłucia w okolicach klatki piersiowej. Raz z lewej strony, raz z prawej, czasami w okolicach wątroby, czasami kłuje krótko, a czami troszkę dłużej. Strasznie mnie to niepokoi. Często pije alkohol i nie odżywiam się zbyt zdrowo. Nie odczuwam bólu mięśni ani kości. Czasami zdarzają mi się kaszle. Nie wiem czy to ma związek z tym samym, ale odczuwam też często bóle w jelitach, w okolicach wyrostka. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję.

Witam serdecznie,
Przyczyn dolegliwości bólowych w klatce piersiowej jest bardzo wiele. Mogą wynikać z chorób miąższu płucnego, chorób serca, przełyku. Mogą być związane ze zmianami w strukturach kostno-stawowych czy układzie mięśniowym.
Niezdrowy tryb życia bezsprzecznie nie wpływa dobrze na Pana zdrowie. Konieczna jest wizyta u lekarza, proszę zacząć od wizyty u lekarza rodzinnego, po zbadaniu będzie możliwe postawienie rozpoznania, leczenia czy zalecenie rozszerzenia diagnostyki.
Pozdrawiam