Kłucie w prawym boku

witam mam problem z ktorym nie umie sobie poradzic juz trwa 8 lat a mianowicie kuje mnie prawy bok mam obsesje ze to wyrostek raz na dole raz pod zebrem raz w pasie porobilam wszystkie badania gin mocz usg krew i wszystko okik a nadal mnie kuje juz nie moge funkcjonowac normalnie bo nastop mnie kuje psycholog okik bylam niewiem co mam juz soba zrobic jak juz tyle lekazy mnie badalo czy to moze byc cos powaznego i kuje prosze o odp chirurga

Witam. Pobolewania są sygnałem od organizmu iż coś się dzieje. Wymaga to dalszej diagnostyki i dojścia do sedna problemu. Wtedy można bęzie pomyśleć o leczeniu. Może trzeba wykonać rozszerzoną diagnostykę o NMR?