Kłujące bóle pleców a skolioza

Witam, mam skolioze od dawna, i od ponad roku mam straszne bole plecow po prawej stronie na wysokosci talii. Ten bol nie jest caly czas tylko tak lapie w roznych momentach jest on jakby klujacy ale ciezko do opisania, jest on niedowytrzymania. Mialam rozne badania robione i wszystko wporzadku lekarze nie wiedza od czego jest ten bol co moze by jego przyczyna ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe jak najbardziej mogą być wynikiem skrzywienia kręgosłupa. Tym bardziej wydaje się to być prawdopodobne, skoro wyniki wszystkich innych wykonanych badań są prawidłowe. Sugeruję zatem konsultację ze specjalistą ortopedą.

ból moze wynikac z zaryglowania stawów kregosłupa w wyniku ich rotacji albo zmian powięziowych , przy prawidłowym leczeniu manualnym powinien ustąpić